Çelik Sineklik Teli

Çelik Sineklik Teli Sineklik teli, evcil hayvanların yüksek katlardan atlayıp yaralanmasını ya da daha kötü sonuçlara maruz kalmasını önlemek amacıyla üretilmiştir. Özellikle kediler pencerelerden atlama ya da kapıdan, camdan kaçma güdüsüne daha çok sahiptirler. Bu yüzden evcil dostumuzu güvene alabilmek için üretilen sineklik tellerini kullanmamız oldukça önemlidir. Ayrıca kedilerin dışarı çıkmasını, düşmesini engellerken aynı zamanda giriş-bahçe katında oturan evcil hayvan sahipleri için dışarıdan başka hayvanların girmesini de önleyebilmektedir. Kedi sineklik telleri farklı materyaller kullanılarak üretilmektedir. Kedi Sinekligi Özellikle kedilerin hareketli ve hırçın yapıları düşünülürse normal kullanılan tül sineklik modelleri bu kullanıma uygun değildir. Kedilerin pati hamlesiyle kolay açamayacağı, keskin tırnaklarıyla parçalayamayacağı, yırtamayacağı bir ürün kullanmak gerekmektedir.

Çelik Sineklik Modelleri

Bu yüzden çelik sineklik sistemi kolay yırtılmayan, parçalanmayan bir tel kullanılarak üretilmektedir. Ek olarak kediler için kullanılan çelik sineklik tellerinin diğer bir amacı ise böcek, sinek gibi haşerelerin girmesini engellemektir. Böylece, normal tül sineklik görevi de görür. Kedi Sinekligi Ayrıca kullanılan bu çelik kedi sineklikleri ince bir yapıya sahip olduğu için hem görüntü açısından varla yok arasındadır, herhangi bir estetik görüntü bozmaz hem de hava giriş çıkışını engellemeyen bir yapısı vardır ancak bu çelik tellerin ince olması demek kedimizin kolaylıkla parçalayacağı anlamına da gelmez. Kediler hareketli yapıya sahiptirler bu yüzden kullanılan özel çelik teller sayesinde kedilerin sinekliği parçalama, yırtma, pati atıp yerinden çıkarma, oynatma gibi ihtimaller söz konusu değildir.

Çelik Sineklik Fiyatları

Çelik Sineklik Teli  Çünkü sineklik tellerinde eğer isterseniz menteşeli-kilitli olanı tercih edip sadece siz açabilirsiniz bu sayede gönlünüz gayet rahat şekilde dostunuzun hava almasını sağlayabilirsiniz. Çelik kedi sineklikleri her ne kadar ince, görüntü açısından bozmayan bir özelliği olsa da dış çerçevesi alüminyumdan yapılmaktadır ve istenilen rengi seçip taktırabilirsiniz. Kedi Sinekligi Taktırmak istediğiniz pencere, kapı ya da cam balkonun estetik açıdan da güzel görünmesi için firmalar size birçok renk seçenekleri sunmaktadırlar. Tüm pencere ve kapılara uygun olarak üretilebilmektedirler. Fazla çeşitli kedi sineklik materyalleri olsa da en güvenilir ve en kullanışlı olanlardan birisi çelik kedi sinekliğidir. Kesinlikle paslanmaz özelliği vardır.