Kedi Sineklik Modelleri

Kedi Sineklik Modelleri , evcil dostlarımızın atlama, yaralanma, düşme gibi problemlerini ortadan kaldırmak için geliştirilen bir üründür. Farklı materyaller, renkler ve çeşitler kullanılarak müşterilerin isteklerine göre özel olarak üretilebilmektedir. Kedi sineklik modellerini evcil dost sahipleri kendi ihtiyaçlarına göre belirleyebilirler. Sineklik telini pencereye, kapıya uygun olarak seçebilirsiniz. Kedi Sinekligi Örneğin; kedimiz dışarıya kaçmasın istiyorsak ve bahçe katında ya da zemin katta oturuyorsak kapı için kedi sinekliği seçebiliriz. Yani sadece pencere için değil kapı için de birçok model ve seçenek bulunmaktadır.

Balkon Kedi Sineklik Malzemesi

Kedi Sineklik Modelleri Ayrıca amaç sadece evdeki dostumuzun çıkmasını engellemek değil aynı zamanda dışarıdan diğer hayvanların girişini engellemekte olabilir. Mesela bahçe katında başka kedi ve köpekler evimize girmek isteyebilir, bunu engelleyebiliriz ya da normal sineklik amacıyla da kullanabiliriz. Kedi Sinekligi Pencere için de kapı için de tercih edeceksek de kedimizin atlamasını, düşmesini engellerken aynı zamanda dışarıdan böcek, sinek gibi haşerelerin gelmesini de engelleyebiliriz. Kedi sinekliği olarak farklı materyallerden üretilen sineklik tellerini seçebiliriz. Çelik ya da alüminyum olarak tercih edebilmekteyiz. Bu sayede zarar görmesini, yırtılmasını da engellemiş olabiliriz.

Kapı Kedi Sineklik İmalatı

Kedi Sineklik Modelleri Sineklik teli modelleri içe açılır ve içten takılan kapı ya da pencereye uygun olarak seçilebilir ancak içten takılan sineklik modeli takabilmek için pencerede eğer panjur, demirlik gibi engeller varsa aralarında hafif boşluk bulunması gerekmektedir yoksa takmak çok mümkün olmayabilir bu yüzden de başka model seçmek durumunda kalabiliriz. İstenirse menteşeli olarak kedimizin açamayacağı, sadece bizim açabileceğimiz şekilde pencere ya da kapımıza uygun olarak da tercih edilebilir.

Pencere Kedi Sineklik

Ayrıca dikey ya da yatay olarak stor şeklinde veya sürgülü olabilecek kedi sineklik modelleri de bulunmaktadır. Kedi sineklikleri normal sineklik teline göre daha pahalıdır ancak daha güvenli ve daha kalitelidir. Böylece, kedilerin sineklik teline zarar vermeleri neredeyse imkansızdır. Kedi Sinekligi Sineklik tellerinin alüminyum kasaları vardır ve bunun sayesinde istenilen modelin istenilen rengini seçebilir, evinizdeki estetik görüntüyü de koruyabilirsiniz. Her türlü pvc, ahşap ve alüminyum pencere ve kapılarda hatta cam balkonlarda bile kullanıma uygun kedi sineklik modelleri bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.