Kedi Sineklik Teli

Kedi Sineklik Teli Kedi sineklik telleri evcil hayvanlarımızın atlama, yaralanma, düşme gibi tehlikelerini ortadan kaldırmak için geliştirilen bir üründür. Farklı materyaller, renkler kullanılarak isteklere göre özel olarak imalatı yapılabilmektedir. Kedi sineklik teli modellerini müşteriler takılacak yerin ve evcil dostunun özelliklerine göre belirleyebilirler. Kedi sinekliğini pencereye ya da kapıya monte edebilirsiniz. Kedi Sinekligi Kedimizin sadece dışarı çıkmasını önlemek için değil zemin ya da bahçe katında oturuyorsak dışarıdan da başka hayvanların gelişini engellemek için de tercih edebiliriz. Yani sadece pencere için değil kapı içinde modeller bulabiliriz.

Kedi Sineklik Teli Modelleri

Ayrıca pencere için de olsa kapı için de olsa evimize sinek, böcek gibi vb hayvanların girmesini de normal sineklik telleri gibi engelleyebilmektedir. Kedi sinekliklerini farklı materyallerden üretilen tellerden seçme imkanımızda bulunmaktadır. Örneğin, çelik, alüminyum gibi materyaller seçebiliriz böylece evcil dostlarımızın sineklik teline zarar verme ihtimallerini de ortadan kaldırmış olabiliriz. Kedi Sinekligi Birçok materyal seçeneğimiz olduğu gibi model olarak da seçenek fazladır. Mesela içten takılan sineklik telleri, içe açılan teller, menteşeli-kilitli modeller ya da yatay ve dikey şekillerde seçimler yapabileceğimiz modeller vardır. Takacağımız yerin özelliklerine bağlı olarak istenilen modeli seçebiliriz.

Kedi Sineklik Teli Kullanım Alanları

Ancak bu konuda dikkat etmemiz gereken bazı hususlar vardır. Örneğin, eğer içten takılan bir model tercih edeceksek ve kapımızda ya da penceremizde panjur, demirlik gibi engeller bulunuyorsa monte edebilmek için aralarında boşluk bulunması gerekmektedir eğer boşluk bulunmuyorsa başka model tercih etmek durumunda kalabiliriz. Mesela istenirse menteşeli-kilitli olan modeli tercih edebiliriz. Bu model içe doğru açılmaktadır ki- bu şekilde açılması kedilerimiz için her zaman daha güvenlidir – böylece kilidini sadece istediğimiz zaman biz açabiliriz. Sert pati hamleleriyle evcil dostumuz kilidi açamaz. Kedi Sinekligi Ayrıca dikey ya da yatay olarak kedi sineklik modelleri de bulunmaktadır. Bu sineklik telleri normal sineklik teline göre daha pahalıdır ancak daha güvenli ve daha kalitelidir. Böylece, evcil dostlarımız tellere zarar veremezler. Ek olarak sineklik tellerinin alüminyum kasaları vardır ve bu sayede istenilen renk seçilebilir ve evinizdeki uyumu yakalayabilirsiniz. Birçok çeşit ahşap, cam, pvc pencere ve kapılarda kullanıma uygun kedi sineklik modelleri bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.